“О боже!”: Ердоган розкрив свій діагноз після НП у прямому ефірі

Новини

Президент Туреччини Реджеп Тайіп Ердоган хворий і був змушений про це повідомити.

Про свій діагноз турецький лідер розповів після інциденту у прямому ефірі, пише Politeka.net.

69-річний Ердоган у вівторок виступив із трьома передвиборчими промовами напередодні парламентських та президентських виборів і мав завершити вечір виступом у прямому ефірі для спільного інтерв’ю з Ulke TV та Kanal 7.

Трансляція розпочалася з великою затримкою – півтори години. Незабаром після початку прямого ефіру, коли ведучий поставив питання про майбутні перестановки в турецькому уряді, ефір перервали зі словами “О боже!”.

Ефір через деякий час все ж таки продовжився. Ердоган вибачився, сказавши, що йому стало погано і назвав свій діагноз – «шлунковий грип».

«Вчора і сьогодні були важкі дні», – зазначив президент Туреччини, пояснивши, що він захворів на шлунковий грип.

Шлунковий грип – гостре вірусне захворювання, яке вражає шлунково-кишковий тракт.

При кишкових вірусах, як правило, спочатку з’являється біль у горлі та загальна слабкість, підвищується температура, до чого незабаром приєднується сильна нудота, блювання та діарея.

Президентські вибори в Туреччині мають відбутися не пізніше 14 травня 2023 року в рамках загальних виборів 2023 року разом із парламентськими виборами, які відбудуться того ж дня.

Кандидат, що переможе, стане президентом країни на наступні п’ять років. Спочатку очікувалося, що вибори відбудуться 18 червня, проте потім дату було зсунуто на 14 травня.