Обірвалося життя депутата, який з 2014 року захищав Україну на фронті: “Спи з миром, герой!”

Новини

Під час російсько-української війни загинув депутат Київської міської ради Сергій Ільницький, який також відомий як капітан збірної України на спортивних змаганнях “Ігри нескорених”.

Про цю трагедію повідомив народний депутат Олексій Гончаренко. politeka.net

депутат Київської міської ради Сергій Ільницький

“Сергій воював з самого початку російського вторгнення, з 2014-го року. Одразу після Майдану вступив до Української Добровольчої Армії. Спи з миром, герой! Честь!”, – написав нардеп у своєму Телеграм.

Сергій Ільницький виступав в Київраді від партії “Європейська солідарність”. На засідання він приїжджав з фронту, і відразу мчав до побратимів. Воював на Донецькому, найпаркішому напрямку. Там він віддав своє життя за Україну.

Сергій Ільницький був полковником Збройних сил України і брав активну участь у воєнних діях з 2014 року. Після подій на Майдані він приєднався до Української Добровольчої Армії під командуванням Дмитра Яроша.

депутат Київської міської ради Сергій Ільницький

Він обіймав посаду першого заступника командувача Української Добровольчої Армії та командира загону “Південь” в складі 28-ї окремої механізованої бригади. У жовтні 2018 року він став начальником Головного штабу Української Добровольчої Армії.

Ця втрата стала справжнім ударом для українського суспільства, яке вшановує пам’ять та внесок Сергія Ільницького у захисті країни від російських окупантів.