Обірвалося життя легендарного одеського актора: “На жаль, дива, на яке всі очікували, так і не сталося”

Новини

Видатний український актор і ведучий, заслужений діяч мистецтв України Євген Бубер помер на 52-му році життя.

Про трагедію повідомили на сторінці Одеського академічного українського музично-драматичного театру ім. В. Василька в Facebook.  politeka.net

“На жаль, дива, на яке всі очікували, так і не сталося… Наш Пітер Пен полетів у Небесні Сади… На 52 році життя, після тривалої боротьби з важким недугом, перестало битися серце заслуженого діяча мистецтв України, радника директора-художнього керівника театру, незмінного ведучого святкових концертів та найважливіших офіційних заходів, викладача сценічної майстерності – Євгена Бубера”, — написали представники театру.

Причиною смерті актора стала онкологія – мезотеліома плеври легень, про яку стало відомо в січні минулого року.

“Він жив, творив, радів світу, людям, що оточували його, мав надзвичайно легку вдачу і світлу й щедру душу, щиро вболівав за молодих колег і з радістю ділився досвідом. Нам буде не вистачати такої талановитої і світлої людини і в театрі, й в особистому житті. У скорботі низько схиляємо голову, сумуємо, співчуваємо родині, любимо тебе, Євгене, і завжди пам’ятатимемо твої цінні настанови, неймовірну харизму, справжню толерантність і емпатію, талант і неймовірну енергію, колорит і шарм, тонкий гумор і вміння залишатися юним! Лети і спочивай!”, — додали колеги.