Обірвалося життя молодого музиканта та сина відомої української волонтерки: трагічні подробиці

Новини

Молодий музикант і поет, син відомої волонтерки віддав своє життя в боях за Україну.

У Кліщіївці під Бахмутом у бою загинув музикант, співак, поет і письменник із Маріуполя Данило Подибайло. В Маріуполі ще з 2014-го року його називали сином полку, бо він практично зростав у громадському центрі «Новий Маріуполь», який створила та очолила його мама, відома волонтерка Марія Подибайло. politeka.net

Про трагедію повідомили на офіційній сторінці Мапіупольського державного університету, випускником якого був Данило.

“Війна забирає кращих синів українського народу 😔 Захищаючи долю майбутніх поколінь у боях під Бахмутом загинув випускник Маріупольського університету Данило Подибайло. Ще у студентські роки хлопець проявляв виключні патріотизм і любов до рідної країни. Данило писав пісні про АТО, організовував концерти та виїзди музичних гуртів до військових частин”, — написали на сторінці університету.

Як повідомляє сайт 0629.com.ua, Данило Подибайло, окрім захоплення музикою та письмом, був одним з кращих у Маріуполі майстрів із освітлення сцени і звукорежисером. Також він вивчав IT та мав ідеї щодо стартапу.

Коли почалась повномасштабна війна, Данило залишився в Маріуполі і допомагав військовим і цивільним. В березні він дивом зміг вирватись із блокади, пройшовши всі допити і численні ворожі блокпости. Коли дістався вільної України, вступив до лав територіальної оборони. Стояв на захисті Києва, потім брав участь у звільненні Харкова, а останнім його фронтом став Бахмут.