Обірвалося життя відомого актора, зірки “Гри престолів”: йому було всього 36 років

Новини

Актор “Гри престолів” і популярних фільмів помер у віці 36 років.

Помер британський актор Даррен Кент, якій з’являвся в серіалі “Гра престолів” та різних фільмах. Про трагедію повідомили в його агентстві Carey Dodd Associates. politeka.net

“З глибоким сумом ми повинні повідомити вам, що наш дорогий друг і клієнт Даррен Кент мирно помер у п’ятницю. Його батьки та найкращий друг поряд з ним. Наші думки та любов з його сім’єю у цей важкий час. Спочивай з миром, друже ❤️”, — сказано в публікації.

Йому було всього 36. Точна причина смерті актора не повідомляється, але відомо, що в нього були серйозні проблеми зі здоров’ям. Даррен Кент боровся з остеопорозом, артритом і рідкісним захворюванням шкіри.

Даррен Кент

Даррен Кент з’явився в серіалі «Гра престолів» від HBO в червні 2014 року в епізоді «Діти» — фіналі четвертого сезону. Він зіграв пастуха кіз, який показує приголомшеній Дейенеріс Таргарієн (Емілія Кларк) обвуглені останки своєї 3-річної дочки, яку вбив Дрогон.

Крім цього, актор знімався в фільмах «Підземелля і дракони: Честь злодіїв», «Дзеркала», «Білосніжка та мисливець», «Моє дике серце», «Маленький незнайомець», «Джиперс Кріперс: Відроджений».

Кент займався не лише акторством. Він також був сценаристом і режисером кількох фільмів, у тому числі кримінальної драми 2015 року «Зловживання протоколом».