Обірвалося життя видатного музиканта, народного артиста України: перші подробиці трагедії

Новини

Пішов із життя видатний український диригент, піаніст, музично-громадський діяч, народний артист України Валерій Матюхін. Артистові було 74 роки.

Про трагедію повідомили на офіційній сторінці Міністерства культури та інформаційної політики України в Facebook.politeka.net

Валерій Матюхін був лауреатом Національної премії України імені Тараса Шевченка, а також генеральним директором-художнім керівником Національного ансамблю солістів «Київська камерата».

“Мистецька громадськість знає Валерія Матюхіна як першого виконавця багатьох творів сучасних українських композиторів. За його ініціативи було створено Національний ансамбль солістів «Київська камерата», який є одним з найкращих мистецьких колективів, що презентує українське музичне мистецтво як в Україні, так і за її межами.🕯Пам’ять про нього назавжди вписана в історію національної культури. Висловлюємо щирі співчуття рідним, близьким та друзям митця”, — сказано в повідомленні.

Раніше повідомлялося, що в квітні після тривалої хвороби пішла з життя відома радянська та українська акторка Наталія Головіна. Вона 33 роки свого життя вона присвятила сцені Харківського драмтеатру. Актриса також знімалася в кіно. У її фільмографії 4 проекти – “Заморожений”, “Соколово”, “Березова гілка”, “Можливо, коли-небудь”.