Обірвалося життя зірки українського спорту та чемпіона світу: “Боже, дай сили пережити цей біль втрати”

Новини

У битві за незалежність України обірвалося життя чотириразового чемпіона світу з кікбоксингу, чемпіона України з універсального бою, майстра спорту з боксу Віталія Мерінова.

Про це стало відомо із повідомлення мера міста Івано-Франківськ Руслана Марцінківа. politeka.net

«Непоправна втрата для Івано-Франківської громади. Вночі від отриманих травм у бою у шпиталі помер Віталій Мерінов», – повідомив Марцінків.

Віталій вирішив вирушити на війну в першу ж добу повномасштабного вторгнення росії. У ході одного з боїв Мерінов отримав вогнепальне осколкове поранення в ногу. Незабаром після того, як боєць пішов на поправку, знову повернувся на війну захищати Україну.

На рахунку Віталія Мерінова безліч нагород та звань у спорті: чотириразовий чемпіон світу з кікбоксингу, чемпіон України з універсального бою, майстер спорту з боксу. Крім того, він перебував у виконавчому комітеті Івано-Франківської міськради і був депутатом Івано-Франківської міської ради минулого скликання.

Без коханої людини залишилася дружина і дочка, якій лише два рочки.

У коментарях до повідомлення українці висловили співчуття рідним та близьким загиблого Героя:

“Спи спокійно наш Герой у Царстві Божому, де немає ні болю, ні печалі, а життя нескінченне”;

“Вічна пам’ять Герою! Відходять усі найкращі, гідні козаки української землі. Співчуття сім’ї. Вічна пошана Герою”;

“Висловлюю глибокі та щирі співчуття рідним та близьким загиблого воїна-захисника Віталія, який віддав своє життя за Волю та Незалежність України у боротьбі із загарбниками!”;

“Вічна пам’ять і повагу Герою!

Царство йому Небесне, земля пухом і вічний спокій!

Нехай спочиває з Богом!”;

“Боже, дай сили рідним пережити цей біль втрати. Вічна пам’ять герою, колись вважали його тренером з боксу у сина, світла людина, яка любила спорт та дітей”.