Обірвалося життя знаменитої акторки та співачки: тіло знайшли у власному будинку

Новини

Знаменита англо-французька співачка та акторка Джейн Біркін померла у віці 76 років. У неділю, 16 липня, зірку знайшли бездиханною в її будинку в Парижі.

Джейн Біркін народилась у Лондоні в 1946 році, а наприкінці 1960-х переїхала до Франції. У 1966 році акторка з’явилася в фільмах «Фотозбільшення» Мікеланджело Антоніоні та «Калейдоскоп» Джека Смайта. 1969 року вона зіграла головну жіночу роль у фільмі «Слоган», де також грав Серж Генсбур, з яким у неї закрутився яскравий роман.

Джейн Біркін

Того ж року Джейн Біркін і Серж Генсбур записали пісню “Je t’aime… moi non plus”, яка очолила хіт-паради. Вони стали культовою парою. 1976 року вийшов однойменний фільм «Я тебе кохаю… Я тебе теж ні» з Біркін у головній ролі, знятий Генсбуром. За участь у фільмі акторка була номінована на французьку кінопремію Сезар.

Від десяти років союзу Біркін з Сержем Генсбуром у 1971 році народилася дочка, Шарлотта Генсбур. Після розриву, з 1980 по 1992 рік Джейн була в стосунках із режисером Жаком Дуайоном, від якого у неї є дочка Лу Дуайон.

Джейн Біркін

Нещодавно Джейн Біркін змушена була скасовувати концерти через проблеми зі здоров’ям.

«Я завжди була великим оптимістом, і я розумію, що мені все ще потрібно трохи часу, щоб знову бути на сцені та з вами», — писала вона у травневій заяві.

Джерело: Le Parisien