Одеса! Сьогодні. Моторошні кадри з узбережжя Чорного моря. Припливають меблі та частини будинків ВІДЕО

Новини

Після підриву росіянами Каховської ГЕС води з Дніпра знищують усе на своєму шляху. Як наслідок у Чорному морі, куди впадає Дніпро, припливають меблі та частини затоплених на Херсонщині будинків.

У мережі з’явилося відео з Одеси, на якому до берега Чорного моря прибило диван, пише 24 Канал.

Також користувачі мережі показують на відео, що в Чорному морі чийсь дім.

До Одеси вже припливають будинки та меблі із затопленої Херсонщини.

Кількість об’єктів у Чорному морі тільки збільшилася. Швидше за все, ці об’єкти принесла вода з Херсонської області після підриву росіянами Каховської ГЕС.

У Чорному морі видніються чимало залишки будинків.

Одесити почали масово публікувати відео зі сміттям, яке викинуло на берег Чорного моря після російського теракту на Каховській ГЕС.

Росія підірвала Каховську ГЕС: що потрібно знати

Зранку 6 червня ОК “Південь” повідомило, що російські військові вночі підірвали Каховську ГЕС. У Міноборони пов’язують підрив гідроелектростанції зі спробою окупантів зупинити контрнаступ України.

Водночас у ЗСУ вже констатували, що самі ж окупанти теж постраждали від підриву греблі. Річ у тім, що вода затопила першу лінію оборони загарбників, яку вони замінували. Росіянам довелося відступити на відстань від 5 до 10 кілометрів.

Разом з тим, у полоні води опинилися два береги Херсонської області. За даними Херсонської ОВА, станом на ранок 8 червня затоплено 600 кілометрів квадратних, зокрема 32% правобережжя та 68% – лівобережжя. Рівень підтоплення – 5,61 метра.

Найгірша ситуація на лівобережжі, яке географічно розташоване нижче за правий берег. Там під воду майже повністю пішли Олешки, а також сильно постраждала Гола Пристань. На правому березі вода добралася до Херсона та інших населених пунктів.

Українська влада вже евакуювала понад 2 тисяч людей на підконтрольній території. На жаль, унаслідок підриву Каховської ГЕС є жертви серед цивільних.

Тільки на третій день допомогти з евакуацією згодилися в ООН. Україна та ООН домовились про евакуацію місцевих мешканців з тимчасово окупованого лівобережжя Херсонщини.