Одеська поліція увірвалася до переселенців, діти та старі тремтіли, чекаючи на розв’язку: скандальні деталі та фото

Новини

В Центр допомоги вимушеним переселенцям “Дрім Шелтер” в Одесі на площі Соборній, 12, несподівано з’явилися співробітники поліції. Вони буквально увірвались в центр зі зброєю в руках та налякали людей, що там перебували.

Про це розповів організатор шелтера, одеський громадський діяч Георгій Блошиця.  politeka.net

скандал в центре для пересенецев в Одессе

За повідомленнями поліції, в центрі проживала раніше судима особа, яка перебуває у розшуку, і тому їх завданням було негайно перевірити це приміщення.

За словами організатора шелтера, близько другої ночі до нього зателефонував чоловік, який представився представником кримінальної поліції Портофранківського відділу, і повідомив про можливу присутність розшукуваної особи у центрі.

скандал в центре для пересенецев в Одессе

Менше ніж за п’ятнадцять хвилин, спецпризначенці вже уірвались з автоматами в цей житловий комплекс і намагалися знайти вказану особу.

“Всі переселенці, які наразі проживають там, знаходилися в стані пригніченості: жінки, діти, старші люди, інваліди, більшість з яких мешкали на окупованих територіях. Збившись у купки, вони тремтячи очікували розв’язки. У центрі проживали на цей момент приблизно 60 осіб, із них вісім чоловіків, і половина цих чоловіків — люди похилого віку”, — розповів Георгій Блошиця.

скандал в центре для пересенецев в Одессе

Дії спецназу були крайньо жорсткими: всіх мешканців центру, включаючи жінок та дітей, було примушено лягти на підлогу, а деяких навіть побили. Крім того, двері було зірвано з петель.

Проте, в результаті такої перевірки, особу, яку шукали, так і не знайшли. Не знайшовши вказану особу, співробітники поліції покинули місце події.