Одеський митник потрапить на лаву підсудних: його можуть покарати до дванадцяти років у в’язниці

Новини

Прокурори підготували обвинувальний акт та направили його до суду щодо старшого державного інспектора.

Справа одеського митника, який вимагав хабар за незаконне ввезення грошей в Україну, буде розглядатися за статтею обвинувачення в корупції. Цю інформацію оприлюднили представники Одеської обласної прокуратури. politeka.net

За результатами слідства встановлено, що митник вимагав хабар від чоловіка за сприяння в незаконному ввезенні чотирьох мільйонів гривень до України через пункт пропуску “Маяки-Удобне-Паланка”. Вартість його “послуг” становила 3% від суми ввезення, що склало 3000 євро.

Під час спроби одержання другої частини хабара за пропуск незадекларованих коштів чоловіка затримали. На даний момент його відсторонено від виконання посадових обов’язків.

Прокурори підготували обвинувальний акт і направили його до суду стосовно старшого державного інспектора, який працював на одному з митних постів Одеської митниці, відповідно до частини 3 статті 368 Кримінального кодексу України – карається позбавленням волі на строк від восьми до дванадцяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.

Попереднє розслідування здійснюється правоохоронними органами, зокрема Службою безпеки України в Одеській області, за участю Департаменту кримінальної поліції Головного управління Національної поліції в Одеській області.

Варто зазначити, що згідно зі статтею 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у скоєнні злочину та не може бути піддана кримінальному покаранню до того часу, поки її вина не буде доведена відповідно до закону та встановлена судовим рішенням.