“Окупантам доведеться тікати”: ЗСУ приготували загарбникам “котел”, перші подробиці

Новини

Український військовик, полковник запасу розповів про наступ Збройних сил України.

В ефірі “Радіо НВ” Роман Світан поділився думкою, на якій ділянці фронту українська армія може успішно атакувати окупантів.

“Наступати на Донбас зараз, з будь-якої точки донецького фронту – ми й кілометра до ладу не пройдемо, тому що наступати на височину – ми нічого там не відіб’ємо зараз. Виб’ємо наші резерви і все”, – каже військовий. politeka.net

Полковник запасу ЗСУ назвав, де може відбутися наступ наших військ. Окупанти за вдалого для нас розвитку подій – потраплять у свого роду “котел”, тому що ЗСУ зможуть атакувати росіян з двох сторін.

ВСУ, війна, танк, хімарси

“А от якщо наступати у бік азовського узбережжя – з Гуляй Поля на Бердянськ, припустимо, то збільшення лінії фронту буде незначним, оскільки з рухом на розтин російського сухопутного коридору в Крим, але ми утримуватимемо фланги, розсуватимемо фронт і в кінці-кінцем зможемо прийти до зменшення лінії фронту, наступальними діями ми з 300 км фронту зменшуємо його до 160.

ЗСУ, армія України

Такі дії призводять до звільнення території, знищення російської армії, зменшення ширини фронту, оскільки у нас щільність військ збільшиться для його утримання. А після такого роду дій – виходу на азовське узбережжя, розширення фронту – росіянам доведеться йти з Херсонської області, бо вони потраплять із двох сторін під зустрічний вогонь. Їм доведеться тікати з тієї ж запорізької АЕС, вони бігтимуть до Криму…”, – додав Світан.