Окупанти бояться передачі Україні F-16: Шойгу пригрозив “заходами у відповідь”

Новини

У Росії бояться поставок Україні сучасного західного озброєння, в тому числі, що Київ отримає обіцяні американські винищувачі F-16, і у зв’язку з цим зміцнюють свої західні рубежі. Відповідну заяву зробив міністр оборони РФ Сергій Шойгу на засіданні спільної колегії міністерств оборони Росії та Білорусі 18 жовтня, передають Патріоти України з посиланням на росЗМІ.

“США та їхні союзники передають Україні бронетехніку, засоби протиповітряної оборони, високоточні ракети. У порушення міжнародних конвенцій Вашингтон включив в пакети військової допомоги касетні боєприпаси. У практичну площину перейшло питання передачі Києву тактичних винищувачів F-16. Їхнє надходження очікується вже у майбутньому році. У відповідь на ці загрози ми вживаємо відповідних заходів, зміцнюємо наші західні рубежі”, – сказав він.

Винищувачі F-16 для України – актуальне

Як писав УНІАН, нещодавно стало відомо, що міністр оборони США Ллойд Остін очолить “коаліцію можливостей” щодо розвитку Повітряних сил України у питанні управління багатоцільовими винищувачами F-16. Ллойд повідомив, що дана коаліція зробить процес надання допомоги Україні більш гнучким і допоможе убезпечити її майбутнє.