Окупанти вночі атакували Україну 18 дронами-камікадзе: сили ППО збили всі “Шахеди”

Новини

Захисники українського неба вночі 20 травня відбили вже одинадцяту від початку травня масовану повітряну атаку окупантів. Цього разу вони знешкодили 18 дронів-камікадзе Shahed-136/131 іранського виробництва.

Про це повідомило Командування Повітряних сил ЗСУ. Всі ворожі “Шахеди” було знищено на підльоті до столиці, де падіння уламків спричинило деякі пошкодження. obozrevatel.com

Зазначається, що опівночі суботи окупанти атакували Україну з північного напрямку 18-ма Shahed-136/131, які спрямували на Київщину.

“Усі – знищено силами та засобами повітряного командування “Центр” Повітряних сил”, – наголосили в командуванні.

Росія вночі атакувала Україну 18 дронами-камікадзе: сили ППО збили всі "Шахеди"

Там додали, що наприкінці доби 19 травня на східному напрямку в зоні відповідальності повітряного командування “Схід” захисники також знищили два “Шахеди”.

Тоді як на південному напрямку в зоні відповідальності повітряного командування “Південь” було збито російський розвідувальний БПЛА “Мерлін-ВР”.

“Протягом минулої та поточної доби тактичною авіацією Повітряних сил здійснено до 30 літаковильотів на вогневе ураження та винищувальне авіаційне прикриття. Тримаймо небо! Разом – до перемоги!” – підкреслили в Повітряних силах.