Олександр Педан несподівано звернувся до українців по допомогу: “На жаль, не можу…”

Новини

Відомий український телеведучий і шоумен Олександр Педан 24 березня відзначає день народження – йому виповнився 41 рік.

На своїй сторінці в Instagram шоумен заявив, що в свій святковий день хоче зробити щось корисне, тому звернувся до українців із важливим проханням. Пост він супроводив милим фото зі своїм сином Марком, який цього року піде до школи. politeka.net

“Прохання: Розуміючи, наскільки нашим дітям, особливо на прифронтових і деокупованих територіях важлива фізична активність, яка їх відволікає, допомагає відновитися, тримати себе в формі й психологічно, і фізично, я прошу допомогти назбирати на спортивний інвентар одній зі шкіл Чернігівщини. На жаль, не можу назвати номер, тому що вона знаходиться в 30-кілометровий зоні від російського кордону. Туди нешвидко повертається буденне життя через близькість до кордону. Але є вчителька Ольга, яка постійно займається з дітками — і під час шкільних занять, і на гуртках”, — пише Олександр Педан.

Ведучий пояснив, що для повноцінних уроків Олі не вистачає лише інвентаря на суму 20 тисяч гривень. Тому він зі своєю ГО JuniorS займеться закупкою і просить всіх охочих долучатися до збору коштів.

Крім того, ведучий вирішив на таку ж суму подарувати спортивне спорядження своїй рідній школі №24 міста Хмельницького.