Олександр зробиві тисячі операцій, врятувавши десятки тисяч пацієнтів, став жерmвою страшного обсmрілу…

Новини

“Як же так, Саша?”: загинув українець, який врятував багато життів

Чоловік став жертвою страшного обстрілу з боку р0сійських 3агар6ників.

Олександр Моргунов зробиві тисячі операцій, врятувавши і вилікувавши десятки тисяч пацієнтів, пише Politeka.net. Звістка про загибель Олександра Моргунова з’явилася на сторінці Херсонського обласного онк0логічного диспансера.

Лікар став жертвою ворожого обстрілу 3 травня.

«Понад сорок років свого життя він присвятив медицині, брав участь у ліквідації аварії на ЧАЕС, 32 роки працював в Херсонському обласному онкологічному диспансері спочатку лікарем-онкогінекологом, а з 2006 року на посаді завідувача гінекологічного відділення…», – повідомляєтсья на сторінці диспансера.

Колеги згадають про Олександра Моргунова, як про професіонала, надійну людину, милосердного лікаря і доброго товариша.

«Світла пам’ять, царство небесне», «Вічна пам’ять, лікарю!»,

«Світла пам’ять…Сан Санич вічно в наших серцях, дуже чуйна і чесна людина, прекрасний лікар із лікарської сім’ї скадовських лікарів…його рідне місто Скадовськ завжди буде пам’ятати Олександра»,

«В це не хочеться вірити»,

«Як же так, Саша?! Ти ж вірив ,що все буде добре і ми знову зустрінемося з однокласниками в нашому сонячному Скадовську! Боляче… Спочивай з миром, Царство небесне….»,

«Лікар від Бога та гарна людина. Біль…»,

«Олександр Олександрович! Дякую за врятоване життя!Царство небесне і вічна Вам пам’ять!», – коментують українці нову жахливу звістку.