Оля Полякова пригадала своє невдале побачення: “Закінчилося циститом і двома тижнями в лікарні”

Новини

Виконавиця поділилася, чому після побачення загриміла до лікарні.

Українська співачка Оля Полякова розповіла про своє невдале побачення. ТСН

Знаменитості тоді було 15 років, і хлопець запросив її до новорічної ялинки у центрі міста. Оля хотіла мати неперевершений вигляд, тож одяглася не за погодою. Взимку, коли був чималий мороз, Полякова пішла гуляти в шкіряному піджаку, мініспідниці та капронових колготках.

“Здавалося, що весь мій одяг не підходить: все старе, жахливе, кошмарне. У мами сірий шкіряний піджак був, дуже класний, я б його й зараз носила. Значить на вулиці було 23 градуси морозу, по коліна снігу. Я в піджаку, одягаю светр, коротку спідницю, капронові колготки, якісь черевички і цей піджак”, – пригадала Оля у новому випуску шоу “Дорослі дівчата”.

Оля Полякова / ©

Побачення виконавиця запам’ятала надовго. Артистка неабияк промерзла та захворіла. Після побачення Полякова два тижні провела в лікарні.

“Там треба було через всю площу пройти. Вітер такий, а під шкіряним тонесеньким піджаком светр. Ну дуже він мене зігрівав. Я йду і розумію, що в мене ноги вже червоні стали та задубіли. Мені було холодно так, що далі нікуди. І це я ще не дійшла туди, а вже так замерзла. Закінчилося це циститом, запаленням яєчників, двома тижнями в лікарні, уколами антибіотиків у дупу”, – поділилася артистка.

Полякова говорить, що та ситуація її нічому не навчила. Щоправда, нині співачка не одягає капронові колготи, хіба що на концерт.