Орбан назвав Закарпаття “давньою угорською землею”, але це вирізали з ефіру

Новини

Угорський прем’єр вже не вперше відзначається скандальними заявами щодо України.

Прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан назвав Закарпаття “давньою угорською землею” в інтерв’ю радіо Kossuth. Однак це вирізали з ефіру. tsn.ua

Про це повідомляють видання 444.hu та Media1.

“Втрати українців – це наші втрати… Там живуть і угорці, частина України – це давня угорська земля, яка тепер належить Україні, і угорці існують там як корінне населення”, – сказав Орбан.

Однак цю частину було вирізано з остаточного запису, який було завантажено на YouTube.

Що стосується угорців у Закарпатті, Орбан сказав, що вони “не іммігрували, їх не занесло туди вітром. Вони завжди там жили, це їхня батьківщина, це їхня земля. Вони теж гинуть на війні. Страждання України – це також страждання угорців, які живуть там. Тому ми, угорці, принаймні подвійно мотивовані… принести мир до України. Тому ми завжди шукаємо можливості зробити свій внесок у справу миру”.

Водночас заступник держсекретаря, який очолює пресслужбу прем’єр-міністра Віктора Орбана, Хавасі Берталан заявив, що промову угорського прем’єра транслювали одночасно на YouTube і Facebook, але сигнал на YouTube перервався “на кілька миттєвостей”, а потім “відновився сам собою”. Причому сталося це саме під час тієї частини відео, яка стосується територіальної цілісності України.