Орбан заявив, що контрнаступу ЗСУ не можна допустити, і заговорив про втрати

Новини

Прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан заявив, що контрнаступу української армії на полі бою допустити не можна. Він аргументував свої слова тим, що ця операція нібито стане “кривавою бійнею”, і наголосив: “сторона, що наступає, зазнає більших втрат, ніж та, яка обороняється”.obozrevatel.com

Орбан, відомий як друг російського диктатора Володимира Путіна, пославшись на свій “півторарічний військовий досвід”, видав, що “Київ може втратити більше військових, ніж Москва”. Про це угорський політик говорив в ефірі радіо Kossuth.

“Перш ніж українці почнуть контратаку, ми маємо зробити все, що в наших силах, щоб досягти припинення вогню та початку мирних переговорів”, – підсумував він.

Також Орбан традиційно поскаржився, що йому важко бути єдиним прем’єр-міністром у ЄС, який виступає за мир, і заявив, що поки він при владі, Угорщина не воюватиме з Росією.

Нагадаємо, раніше угорський прем’єр також заявив, що Україні нібито не вдасться перемогти країну-терориста Росію у війні. За його словами, військові дії нашої держави приречені, а подальша допомога нібито призведе лише до нових жертв.

У Міністерстві закордонних справ уже відреагували на скандальну заяву Орбана, зазначивши, що він зняв відповідальність із Росії за її агресію проти України.