Ордер на арешт Путіна: над російським диктатором нависла нова загроза

Новини

Один ордер на арешт Путіна Міжнародний кримінальний суд уже видав, зробивши російського диктатора практично невиїзним із Росії. Тепер його світить ще один ордер – за спонсорування незаконної ПВК “Вагнер” та їхні військові злочини.

Про це в ефірі “Фабрики новин” розповів політолог Володимир Фесенко.  politeka.net

За словами політолога, це вже не сприймається як сенсація, як було з першим ордером. Тоді ордер на арешт МКС видав не лише на Путіна, а й на дитячого омбудсмена РФ Львова-Бєлова, за те вони фактично сприяли організації викрадення українських дітей до Росії.

“Сенсація була, тому що цього не очікували. Зараз ми до цього вже ставимося спокійніше. У принципі, я думаю, що нові кримінальні справи по лінії Міжнародного кримінального суду стосовно російських офіційних осіб з’являтимуться і надалі. Я гадаю, що це неминучий процес. Інша справа, що ось відкриті питання, де, як, і на якій правовій основі працюватиме спеціальний трибунал, як він працюватиме і чи вдасться йому притягти фізично до відповідальності не лише Путіна, а й інших фізичних осіб із Росії”, – каже Володимир Фесенко.

Ось ці питання щодо притягнення до відповідальності Путіна та його оточення залишаються відкритими. Але загалом ситуація з видачею ордерів цілком закономірна.