“Ось тобі і герої руського миру”: Усик лайкнув скандальний пост Ломаченка, який вибісив українців

Новини

Титуловані українські боксери Василь Ломаченко та Олександр Усик оскандалилися у мережі.

Колишній чемпіон світу у трьох вагових категоріях Василь Ломаченко продовжує свою пропагандичну діяльність на території України. Так, у своєму закритому для українців Інстаграмі, він написав хвалебний пост на адресу митрополита УПЦ МП Онуфрія. Все б нічого, адже до цього українці вже звикли, але здивувала реакція на це Олександра Усика.

Після попередніх порівнянь України з нацистською Німеччиною через нібито “утиски” цієї московської структури боксер вирішив висловити хвалебні слова її керівнику.

Так, боксер Василь Ломаченко розмістив відео з предстоятелем УПЦ МП митрополитом Онуфрієм, тим попом під керівництвом, якого ченці ллють пропаганду “російського світу” у вуха українцям. Спортсмен залишив підпис: “Блаженніший митрополит Київський та всієї України Онуфрій – наш СТОЛП. Світ Усім! З Богом!”

Його публікацію лайкнув чемпіон світу з боксу в надважкій вазі Олександр Усик.

Українці емоційно відреагували на пост та розкритикували боксерів за це. А сам пост Василя Ломаченка обурив багатьох:

“Ось тобі і герої російського світу на території України. Мало їм смертей і крові наших безневинно вбитих людей”, “І як вони можуть дивитися в очі бійцям передової та матерям, чиї сини загинули?”, “Як боксер він непоганий, а як людина На жаль його підтримує Усик, боксер він хороший, але не думає головою”, “Тобто, що Усику рашисти насрали (у буквальному сенсі), в його будинку під час недавнього “відвідування”, то це йому здалося замало .