Ось цікавий тест, який покаже вашу справжню особистість на основі того, як ви тримаєте свій телефон!

Новини

Статистичні дані передбачають, що до 2020 року у світі буде майже 3 мільярди користувачів смартфонів. Це не лише цікавий фактор з точки зору технічного прогресу, а й з психологічного боку. Спосіб користування смартфоном може розказати багато ваших рис, яких ви ніколи не очікували, інформує UkrMedia.

Подивіться на зображення вище та оберіть спосіб, яким ви звичайно тримаєте та керуєте своїм смартфоном. Нижче ви знайдете тлумачення вашого вибору.

#1 Ви тримаєте телефон за допомогою однієї руки

Якщо ви листаєте ваш канал новин, торкаючись екрану і друкуючи лише однією рукою, ви дуже впевнена людина. Ви той, хто готовий ризикувати усім, але мудро, і це допомагає вам досягти бажаних результатів.

Тим не менш, ви абсолютно протилежні у відносинах. Вам потрібно достатньо часу, щоб зрозуміти, чи потрібна вам ця людина у вашому житті чи ні, перш ніж прийняти рішення про початок відносин. Через це люди можуть вважати вас відстороненою і некомунікабельною особою.

#2 Ви використовуєте одну руку для підтримки телефону та великий палець другої руки для роботи з екраном

Цей спосіб тримати телефон вказує на вашу мудрість. Ви інтуїтивні, розумні та обережні. Ви прораховуєте свої дії на кілька кроків вперед, перш ніж зробити перший. Ви аналізуєте все, що відбувається у вашому житті, і вас дуже важко обдурити.

Однак, навряд чи вас можна назвати мудрими в питаннях любові. Ви є людиною, яка робить швидкі та незбагненні рішення, які іноді можуть зашкодити відносинам, в яких ви перебуваєте. Крім того, ви стаєте надзвичайно прискіпливим, коли справа стосується кохання.

#3 Ви використовуєте обидві руки для тримання та користування телефоном

Використання обох рук для керування телефоном вказує на вашу любов до швидкості. Ви швидкі, ефективні і готові приймати рішення одразу. Ви можете легко адаптуватися до швидкозмінного середовища та діяти ефективно в нових умовах.

Коли справа доходить до кохання, ваша ефективність не працює так добре. Це насправді зовсім навпаки – ця здібність зникає. Ви часто не в змозі наблизитися до людини, яка вам подобається, через прямолінійність, яка може налякати вашого потенційного партнера

#4 Ви використовуєте одну руку для тримання телефону та вказівний палець іншої руки для роботи з екраном

Цей спосіб тримати телефон – це ознака творчості. У вас є безліч чудових ідей, які ви намагаєтеся реалізувати в житті, і ви це робите досить добре. Вам подобається бути наодинці, щоб розібрати всі ваші думки та створити інший шедевр, який вразить світ. Чи то новий проект, чи картина або книга, ваші роботи, як правило, мають великий успіх.

У романтичних стосунках ваша творчість перетворюється на сором’язливість, яка часто заважає вам розвивати нові зв’язки. Однак, як тільки хтось дізнається вас краще, вони обов’язково будуть вражені вашою особистістю.