“Особисто Зеленському відправив смс о 5:17”: очільник ДПСУ розповів, що написав президенту 24 лютого

Новини

Дейнеко наголосив, що в смс йшлося про те, що це не провокація – це реальне вторгнення.

Очільник Державної прикордонної служби України генерал-майор Сергій Дейнеко розповів, що зранку 24 лютого 2022-го написав смс-повідомлення президенту Володимиру Зеленському. Сталося це о 05:17.

Про це головний прикордонник розповів в інтерв’ю “Українській правді”.

За його слова, на момент відправлення смс главі держави росіяни вже активно наступали.

“Особисто Зеленському я відправив SMS о 5-й годині 17 хвилин, коли вже практично по всьому державному кордону йшло вторгнення”, – каже Дейнеко.

“Доброго ранку, шановний пане президенте. Дозвольте доповісти. Це – повномасштабна військова агресія з боку Російської Федерації. Обстріляна низка пунктів пропуску на кордоні з РФ, ведеться вогонь “Градами” з їх території. Над Чорнобильською зоною чутно проліт реактивної авіації. Також “Гради” б’ють з Криму. На даний момент п’ять поранених. Мої підрозділи займають позиції”, –  процитував Дейнеко повідомлення.

Голова ДПСУ зауважив, що повномасштабне вторгнення розпочалося о 03:40 на ділянці Луганського прикордонного загону. Розвідувальна група ворога напала на прикордонний пост.

“Одразу ми мали першого загиблого воїна в цій повномасштабній агресії. Прийшли доповіді, і близько четвертої ранку я доповів міністру внутрішніх справ Денису Монастирському про те, що на трьох напрямках мої підлеглі уже ведуть бої, що насуваються колони. Я так зрозумів, що він уже доповідає президенту, – згадує Дайнеко.