“Отримали ціль, навелися, відпрацювали”: як працюють гаубиці M777 у холодну погоду в Україні. Відео

Новини

Західні гаубиці M777 ще не брали участі у війнах такої тривалості й інтенсивності, але чудово показали себе на полі бою в Україні. У мережі з’явилося нове відео з українською артилерією, отриманою завдяки союзникам.

Сюжет зняли журналісти “Військового телебачення України“. Вони поспілкувалися із захисниками країни, які орудують M777 (щоб подивитися ролик, доскрольте сторінку до кінця). Повідомляє obozrevatel.com

Дуло M777

Ця зброя добре справляється із навантаженнями, продовжує доводити ефективність і в холодну зимову погоду.

Сергій – командир гармати – розповів, що його команда не працює просто так і зайвого не стріляє, а чітко б’є по цілях. Військовий похвалив точність M777, а якщо всі процеси налагоджені, то вони будуть ще й швидкими.

Український воїн Сергій

З гаубицею працює ціла команда

Ящики з БК

“Роботи в артилеристів стабільно багато. Отримали ціль, навелися, відпрацювали – і вже чекають на нову ціль. І так практично цілодобово”, – зазначив журналіст.

Військове обладнання

Буксирована M777 на передовій.

M777 стріляє калібром 155-мм. Вона є на озброєнні США, Австралії, Канади, Індії, Саудівської Аравії й тепер – України. Перше бойове застосування гаубиці припало на війну в Афганістані (2001–2021).

Максимальна далекобійність звичайними снарядами складає 24,7 кілометра, а спеціальними – 40 кілометрів. Швидкострільність – п’ять пострілів за хвилину (у такому темпі працює до двох хвилин) або два постріли за хвилину.