Отримали значні збитки: ЗСУ досягли важливих успіхів на одному з напрямків, деталі

Новини

Українська армія продовжує свою наступальну операцію на Мелітопольському напрямі.

У Генеральному штабі ЗСУ наголосили, що українські військові продовжують успішно захищати рубежі на Сході та Півдні країни, завдаючи шкоди ворогові та поступово звільняючи тимчасово окуповані території. Детальніше про ситуацію на різних ділянках фронту розповів військовий експерт Олег Жданов. politeka.net

фронт, війна, після бою

“У регіоні Андріївки Донецької області наші захисники також досягають успіху, завдаючи шкоди живій силі та військовій техніці ворога і закріплюючись на досягнутих рубежах.

Крім того, українська армія продовжує свою наступальну операцію на Мелітопольському напрямку, де також завдає значної шкоди окупаційним військам у живій силі та військовій техніці, зміцнюючи свої позиції на захоплених рубежах та виснажуючи супротивника” – поділився експерт про ситуацію.

Також він зауважив, що на Бахмутському напрямку тривають активні штурмові дії, особливо на південній околиці міста Бахмут.

Також експерт зауважив, що зараз помітна погана тенденція, тому що вже другий день поспіль війна в Ізраїлі приваблює весь світовий інтерес, тоді як ситуація на іншій лінії фронту має погіршуватися.

На Куп’янсько-Лиманському напрямі спостерігається активізація спроб наступу з боку великого угруповання військ, яке посилила 25-та загальновійськова армія.