Отримав повістку на зупинці, а через місяць загинув на фронті: що з розслідуванням щодо бійця із Тернополя

Новини

У прокуратурі обіцяють ухвалити “законне обґрунтоване рішення”.

Прокуратура провела низку слідчих дій щодо підготовки мобілізованого з Тернополя Богдана Покітка, який загинув у бою на Донеччині через місяць після потрапляння до війська.

Про це повідомляє “Громадське” з посиланням на речницю Спеціалізованої прокуратури в оборонній сфері західного регіону Юлію Шевченко. ТСН

Вона поінформувала, що досудове розслідування у справі Покітка проводять за статтею про недбале ставлення до військової служби, вчинене в умовах воєнного стану. Покарання за такий злочин передбачає від 5 до 8 років ув’язнення.

За словами Шевченко, правоохоронці допитали службовців Тернопільського обласного і міського ТЦК та СП (військкоматів), оперативного командування “Захід”. Окрім того, були допитані свідки та родичі загиблого бійця.

Слідство отримало низку необхідних документів, зокрема щодо порядку призначення та переведення військовослужбовців в умовах воєнного стану.

У Спецпрокуратурі запевнили, що за результатами слідства та аналізу отриманих документів ухвалять “законне обґрунтоване рішення”.