Падіння авіабомби в Бєлгороді, цей вибух не стане останнім: “Найцікавіше в цій історії…”

Новини

Переконання у цьому висловив військово-політичний оглядач групи «Інформаційний опір» Олександр Коваленко, коментуючи вибух у Бєлгороді, який став результатом падіння російської авіабомби, пише Politeka.net.

Так Коваленко зазначив, що подією він не здивований.

«Оскільки неодноразово попереджав росіян, які раділи застосуванню цих бомб територією України, що вони будуть падати і на їхні голови. Так воно і сталося і відбуватиметься», – зазначив експерт.

Аналітик нагадав, що 12 березня 2023 року в Кубишівському районі Донецька на голови місцевим жителям впала бомба ФАБ-500 M62 з російським модулем управління і корекції, що робить з бомби вільного падіння подібність плануючої бомби, що коригується.

Сам модуль тоді приземлився за 500 метрів від бомби.

«Дані модулі виготовляються кустарно, швидко та у великій кількості. Але через все перераховане вище вони ненадійні і не рідко просто розвалюються в повітрі. І те, що в Бєлгороді впала бомба, а буквально місяць тому в Донецьку, змушує запитати себе, а скільки впало в полях і лісах?

Але, що найцікавіше в цій історії, це навіть не те, що морф в якомусь столітті зізналося, що вони бомбять Бєлгород і не те, що підтверджується факт низької якості російських бомб, що планують…», – підсумував Коваленко.

Тим часом у Мережі з’явилося відео вчорашнього вибуху у Бєлгороді.

На кадрах можна побачити, як один із автомобілів вибуховою хвилею закинуло на дах “П’ятірочки”.