Палацовий переворот у Кремлі: названо найбільш ймовірніший сценарій

Новини

Є кілька сценаріїв подальшої долі Росії, і кожен з них гірший за попередній. Проте, один із найімовірніших і найпоганіших для них сценаріїв – це палацовий переворот у Кремлі. І йдеться про самих учасників та мешканців цього умовного палацу, які перебувають у жаху від війни. Вони бачать, що розвалюється країна Російської Федерації, що руйнується економіка, що війна безнадійно програна.

Таку думку у студії Politeka Online висловив російський журналіст, музичний критик, письменник Артемій Троїцький.

“Просто, щоб врятувати власну шкуру, вони готові прибрати з Путіна. Ось це якісь так звані технократи в уряді на чолі з прем’єром. Це якісь місцеві начальники, скажімо, мер Москви Собянін чи губернатор Уральський Куйбишев, і таке інше. А ось ще там є всякі люди, такі досить відомі, на кшталт головного ФСБшника чи Медведєва, ці люди надто скомпрометовані, вони вже всі заляпані кров’ю з ніг до голови. Це люди не здатні домовлятися із зовнішнім світом”, – каже журналіст.

За словами Троїцького, перше, що потрібно зробити – це приповзти до західних лідерів і просити вибачення, благати їх пробачити, зняти санкції, знову прийняти Росію в цивілізований світ.

“Звичайно вони запропонують припинення військових дій, відведення військ. Там будуть звичайно і якісь спірні питання, на кшталт Криму, але я думаю, що тут Захід та Україна в першу чергу виступатимуть з позиції сили. Так що ніякий Крим Росії в сухому осаді не залишиться, не за яких обставин. Так що такий сценарій він цілком можливий”, – додав Троїцький.