Пeкучий біль і гіpкий смуток… Без тата залишилося тpоє діточок: у боях за Укpаїну загuнув 25-pічний воїн з Хеpсонщини. Фото

Новини

На Донеччині, захищаючи Україну, загинув уродженець Херсонщини Максим Дяченко. Свій останній бій 25-річний воїн прийняв ще 16 вересня, однак до 1 жовтня він вважався безвісти зниклим.

У Максима залишилася дружина та троє маленьких дітей. Трагічну звістку повідомили у Кочубеївській сільській військовій адміністрації.

“Пекучий біль і гіркий смуток війни чорним крилом знову торкнувся нашої громади.16 вересня 2023 року в бою на Донеччині загинув житель села Заградівка, військовослужбовець 129 бригади ТРО підрозділу “Арей” УДА Максим Дяченко, який зі зброєю в руках визволяв рідну землю від рашистів”, – зазначено у повідомленні.

Упродовж двох тижнів після загибелі Максима вважали безвісти зниклим. Його рідні сподівалися, що воїнові вдалося вижити. Однак справдитися надіям не судилося: 1 жовтня тіло Максима його побратими змогли забрати з поля бою.

Народився Максим Віталійович Дяченко 5 червня 1998 року у Олешках, що нині окуповані російськими загарбниками. Після закінчення школи працював зварювальником на одному з підприємств Херсона.

З серпня Максим змінив свою мирну професію на військовий однострій та пішов звільняти рідну землю.

“Йому було лише 25 років. Максим не довгий час проживав у нас, але залишив по собі лише найкращі спогади. Добрий, чуйний, безвідмовний, завжди приходив на допомогу.

Це велика втрата для всіх односельців, для всієї громади. У Максима залишилася дружина з трьома маленькими дітьми. Україна втратила ще одного Героя, родина втратила дорогу людину. Щиро співчуваємо непоправному горю близьких, з вдячністю схиляємо голови перед подвигом воїна. Вічна пам’ять”, – зазначили у Кочубеївській СВА.

В останню путь Максима Дяченка проведуть 5 жовтня. Чин похорону відбудеться у селі Заградівка по вулиці Українській, 4 о 13:00.

“Просимо відкласти свої повсякденні справи та гідно зустріти Героя”, – закликали у Кочубеївській СВА.

Тата з фронту не дочекалися троє дітей: у боях за Україну загинув 25-річний воїн з Херсонщини. Фото