“Переходить у режим константи”: експерт оцінив загрозу нових ракетних ударів по Україні

Новини

Військовий експерт пояснив, що мінімальний часовий лаг в частині запуску ракет російськими окупантами становить чотири дні.

Російські окупаційні війська завдавали, завдають і будуть завдавати ракетних ударів до останнього дня цієї фази російсько-української війни. politeka.net

Про це розповів військовий експерт, полковник запасу ЗСУ Петро Черник в інтерв’ю проєкту «Говорить Великий Львів».

Петро Черник наголосив, що росіяни зуміли поставити на конвеєр всі свої головні ракети та можуть їх виробляти в межах від 100 до 120 на місяць. Можливо, навіть трошки більше.

“Що стосується в частині носіїв – так, дійсно, МіГ-31К, Ту-22М3 і Ту-95 С наймолодші початку 1990-х років, і вони будуть зазнавати нескінченного і постійно зношування, але не так швидко, як би нам цього хотілося. Це ще мінімум 2-5 років технологічного запасу у них є, а це доволі багато”, – пояснив експерт.

ракетна атака, війна в Україні

За його словами, масована атака 29 грудня була найбільш показовою, і десь плюс-мінус в тому ж режимі, як зараз, і будуть відбуватися атаки надалі.

Петро Черник додав, що мінімальний часовий лаг в частині запуску ракет окупантами, особливо по носіях – це чотири дні, тому що авіацію треба обов’язково обслуговувати.

“А далі тут, направду, не вгадується після чотирьох днів – чи це зразу наступний день, чи це через тиждень, чи це через місяць – не важить, удари будуть. Не скасовується це явище, воно переходить у режим константи”, – наголосив військовий експерт.

Ракета С-300