Переламний момент для світу! Байден в ауті від ЗСУ – нова сила: вдалось неймовірне. Переможемо!

Новини

Українські військові виконують неймовірну роботу. Сьогодні світ перебуває в переломному моменті, а усі ухвалені рішення визначатимуть те, як він виглядатиме в майбутньому.

Про це заявив президент США Джо Байден на прийомі з американськими воєначальниками.

“Мушу вам зізнатися, я був трохи здивований тим, наскільки хоробрі, наскільки дивовижно хоробрі не тільки військові, але й український народ. Вони просто роблять неймовірну роботу. І це завдяки вам”, – заявив президент США.

Як відзначив Джо Байден, Америка та світ знаходяться в переломному моменті. Усі рішення, що були прийняті декілька років тому, а також ті що ще будуть прийняті в майбутньому – визначать, як світ виглядатиме в наступні десятиліття.

“Отже, на кону стоїть велика справа. Дуже багато поставлено на карту”, – додав Байден.

Байден наголосив, що коли Путін віддав наказ своїм танкам, він ухвалив хибне рішення. Народ України набагато сміливіший.

“Замість легкої перемоги, на яку він очікував, він залишив спалені танки і розбиті війська. Він думав, що він зробить фінляндизацію НАТО, а натомість отримав натовизацію Фінляндії. Він думав, що використає енергію як зброю. Замість того ми працюємо над тим, щоб бути незалежними від енергетики Росії… Він потрапив у таку війну проти людини, яка зроблена зі сталі – це президент Зеленський. Демократичні країни стали сильнішими, а не слабшими. А він став слабкішим”, – підкреслив Байден.

“Перед нами стоять фундаментальні питання, чи ми будемо стоять за суверенітет нації, щоб люди могли жити вільно. І роком пізніше ми знаємо – ми будемо стояти за демократію, за те, щоб люди жили вільно. Я зустрічався з президентом Зеленським, і ми заявили, що ми і далі будемо стояти за ці принципи, не залежно ні від чого”, – запевнив він.