Переліт від 40 тис. грн без багажу. З’ясувалися деталі відпочинку хлопця Пренткович на Мальдівах, які допомагають Росії обходити санкції

Новини

Зʼявилися нові подробиці скандального відпочинку української блогерки-мільйонниці Тетяни Пренткович та її бойфренда-волонтера Андрія Гонковського. Пара стверджувала, що спонтанно вирішила відпочити, однак у мережі так не вважають.

Одна з головних причин сумніватися – складний переліт, який дуже дорого коштує і зазвичай планується завчасно через брак зручних рейсів. На це звернули увагу на YouTube-каналі “Шоубісики”.

Звичайні українці заради цікавості спробували знайти, скільки коштує переліт до Мальдів із Варшави, і виявили, що найдешевші квитки до Мале обійдуться в 40 тисяч гривень без багажу. Прямих рейсів немає взагалі, а отже, спонтанно політ на всю сімʼю в останній момент забронювати нереально.

Переліт від 40 тис. грн без багажу. З'ясувалися деталі відпочинку хлопця Пренткович на Мальдівах, які допомагають Росії обходити санкції

Крім цього, як звернули увагу в коментарях, авіатрансфер між Мальдівськими островами також потрібно бронювати завчасно. “Спонтанно такі поїздки не робляться”, – підсумували українці.

Переліт від 40 тис. грн без багажу. З'ясувалися деталі відпочинку хлопця Пренткович на Мальдівах, які допомагають Росії обходити санкції

За словами авторки каналу Марини Данилюк-Ярмолаєвої, відпочивати на Мальдівах під час повномасштабної війни неприйнятно, оскільки, зокрема, через цю південноазійську країну Росія обходить санкції та має ресурси на війну з українцями.

Як пише Asia Nikke лише за один рік через Мальдіви пройшло мікросхем на 53 мільйони доларів (близько 400 тис. напівпровідників).