Перелом у Бахмуті: військовий розповів про колонну тактику та втрати російської армії, що за цим стоїть

Новини

Лейтенант батальйону “Свобода” розповів про батальйонну тактику ворога і нищівні втрати російської армії

Російська армія продовжує атакувати Бахмут. Втім, ЗСУ дають потужну відсіч окупантам. В ефірі 24 Канала лейтенант батальйону “Свобода” Нацгвардії України Володимир

Назаренко розповів оперативну інформацію зі Східного напрямку.   politeka.net

За словами військового, оборона Бахмута триває ще з літа 2022 року, і російська армія зазнає високих втрат у техніці та особовому складі на цьому напрямі. Вони буквально конвеєром кидають у бій своїх солдатів, не рахуючи загиблих і не забираючи з поля бою поранених.

“Вони зараз уже не здатні витягувати черговий тактичний козир, у них немає чим посилювати той темп, ту динаміку, той натиск, те пекло, яке вони там створюють на Бахмутському напрямку. Наші побратими, які підмінили наш батальйон, це з четвертої бригади Нацгвардії, вони зараз дуже успішно тримають оборону, знищують ворога, і завдають ворогові таких дуже суттєвих ударів. Б’ють по скупченнях живої сили, по місцях, звідки вони базуються, звідки мають пункти управління, деякі місця скупчень. Вони звідти йдуть цими ледь не колонами на штурм наших позицій. Але насправді, ось за останній тиждень ситуація, всупереч тій динаміці та тій активності, всупереч тому, що по кілька разів за добу продовжуються штурми тих чи інших позицій, укріплень, окопів, точок, напрямків, всупереч тому, що ворог намагається просуватися, ситуація досить оптимістично виглядає”, – розповів Володимир Назаренко.