Під ракетний удар потрапив популярний готель, в якому був дитячий табір: скільки жертв і поранених

Новини

У Запорізькій ОВА, як пише Politeka.netповідомили, що кількість поранених зросла до 16, серед яких четверо – діти.

Також відомо про одну загиблу жінку.

Мішенню ворога став популярний у місті готель. Відомо, що на його території працював дитячий табір для дітей від 6 до 13 років. На щастя, до 18:00 усіх діточок забрали. Удару було завдано близько сьомої години вечора.

«Їхньою ціллю були діти»,

«Доки весь світ буде мовчати, скажіть доки? Уже всі бачать що твориться в Україні, невже ніхто не зможе зупинити», «Шок», – коментують користувачі соцмереж нову атаку.

Запоріжжя після ракетного удару

Для удару по готелю у Запоріжжі окупанти використали крилату ракету “Іскандер-К”.

«10 серпня росіяни укотре поцілили ракетою в місце громадського відпочинку. У результаті влучання сталось займання транспортних засобів, припаркованих поруч з епіцентром вибуху, пожежу оперативно ліквідували працівники ДСНС. Вибуховою хвилею та уламками частково зруйновано обʼєкт цивільної інфраструктури», – повідомляли в поліції невдовзі після атаки.

Запоріжжя після ракетного удару

Також стало відомо, що в цьому готелі не раз зупинялися працівники ООН.

«Я приголомшена звісткою, що готель, який часто використовували співробітники ООН та наші колеги з неурядових організацій для підтримки постраждалих від війни, тільки що потрапив під російський удар у Запоріжжі. Це абсолютно неприпустимо….», – відреагувала на удар Гуманітарна координаторка Організації Об’єднаних Націй в Україні Деніз Браун, додавши, що вона аткож зупинялася у цьому готелі.

Браун підкреслила, що кількість невибіркових ударів, через які було пошкоджено цивільну інфраструктуру та через які загинули та отримали поранення мирні жителі, “досягла неймовірних обсягів” – і вони є порушенням міжнародного гуманітарного права.