Підліток знайшов “дивного звіра” біля школи. Через два тижні він показав всьому світу, що сталося.

Новини

Сучасні підлітки далекі від природи і воліють спостерігати за віртуальними, а не реальними тваринами.

Цей 16-річний молодий чоловік раптово розгледів і зміг показати всьому світу вражаючу красу звичайного природного явища, інформує Ukr.Media.

В траві неподалік від школи він розгледів щось яскраво-жовте з очима. Як виявилося, це була всього лише гусениця. Може бути, підліток подумав, що хтось може ненароком розчавити комаху, а, може, йому просто набридли віртуальні покемони і захотілося спілкування з чимось більш реальним. Так чи інакше, хлопець забрав гусеницю з собою, влаштував їй будиночок у банку і представив своїм віртуальним друзям нового вихованця, якому дав ім’я… Курячий наггетс.

“Коротше, я з’ясував, Наггетс породи «spicebush swallowtail», вони стають яскраво-жовтими перед тим як перетвориться в метелика.

Він скрізь залишає свої шовкові штучки” — писав хлопець у своєму віртуальному щоденнику.

Школяр вирішив залишити нового вихованця у себе, поки той благополучно не перетворитися на метелика, і кожен день фотографував і записував на відео це чудове перетворення.

“Курячий Наггетс показує чудеса акробатики. Він явно звик все доводити до кінця”.

“Я підібрав йому приємну музику, щоб йому не було нудно під час трансформації”.

Коли Наггетс перетворився в кокон, він і гадки не мав, що вже став зіркою Інтернету.

14 днів Інтернет-фанати з нетерпінням чекали дива. Нарешті, воно здійснилося: Курячий Наггетс перетворився на прекрасного метелика.

Допитливий школяр не побачив сам момент перетворення. Коли він повернувся з репетиції своєї музичної групи, Наггетс вже літав по кімнаті.

На наступний день підліток випустив свого вихованця в небо і, звичайно, записав момент зворушливого прощання на відео, щоб численні фанати Наггетса теж могли попрощатися з ним.

Ось така історія маленького дива у великому божевільному світі. Звичайний хлопчисько і його незвичайний вихованець, який несподівано зміг відвернути підлітків від фільмів і комп’ютерних ігор.