“Піду бомжувати”: керівник хору з Києво-Печерської лаври поскаржився, що не знайде роботи після виселення. Відео

Новини

Керівник хору з Києво-Печерської лаври заявив, що йому доведеться йти бомжувати. Причина в тому, що він не зможе знайти роботу після виселення з храму.

Про це чоловік розповів у коментарі виданню “5 канал”. Він зізнався, що планував дожити в монастирі до смерті, тому що не має ні дому, ні “потрібної в цьому світі професії” obozrevatel.com

“Я в Лаврі перебуваю з 1988 року. Я прийшов до цього монастиря з розрахунком, щоб дожити до старості, скільки Господь дасть, і померти. Але якщо влада сказала, що в мене немає права такого, то я з ними битися не буду. Піду вже бомжувати кудись”, – заявив церковний співак.

На запитання журналіста про те, чому одразу він зібрався бомжувати, чоловік відповів, що йому нема куди йти.

“А куди? Куди ви пропонуєте мені йти? Ви мене до себе в дім візьмете? Кому я потрібен дармоїд такий?! Роботи немає, професії немає. Я все своє усвідомлене життя тільки крутив пальцем. Я керував хором. Мої професійні здібності нікому в цьому світі не потрібні”, – видав колишній мешканець Лаври.

Як відомо, представники УПЦ МП мали остаточно залишити територію Лаври ще 29 березня у зв’язку з розірванням договору про оренду з боку Міністерства культури України через численні порушення.

Проте 30 березня біля одного з храмів Лаври зібралися віряни УПЦ МП, які заблокували двері. При цьому колишній намісник Павло погрожував журналістам побити їх палицею. Цього дня мала розпочати свою роботу комісія Мінкульту з опису майна монастиря. Її роботу представники Московського патріархату почали відразу блокувати.