Підвищення тарифів з 1 червня: вартість яких послуг може зрости на 60%

Новини

З 1 червня можуть злетіти тарифи на електроенергію та послуги водоканалів.

Про це повідомив Експерт із ЖКГ Олег Попенко.  politeka.net

Так, за словами Попенка, тариф на електроенергію подорожчає на 50-60%, тут головне питання буде введено градацію для споживачів, і як бути тим верствам населення, які мають електричне опалення та електричні плити для приготування їжі.

“Тарифи на послуги водоканалів зростуть у середньому на 30%, але потрібно дивитися по регіонах, тому що в деяких містах зростання буде до 45%”, – зазначив експерт.

Нагадаємо, у газопостачальній компанії «Нафтогаз України» зробили важливе повідомлення, щодо вартості газу з 1 травня. Було ухвалено рішення продовжити дію тарифу ще на рік до 1 травня 2024 року включно.

Додамо, що НКРЕКУ вирішили підвищити тарифи на водопостачання з 1 січня 2023 року на 10-30%, але згодом це рішення скасували, а проект відправили на доопрацювання. У березні 2023 року хотіли включити до порядку денного питання щодо підвищення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення, але рішення не прийняте.

Також в Україні зросте ПДВ на паливо – це може спровокувати суттєве зростання цін на продукти. Повернення 20% ПДВ спровокує новий виток інфляції.