Підвищення тарифу на електроенергію: озвучено два варіанти, до чого готуватись

Новини

В Україні розглядають два варіанти підняття тарифу на електроенергію.

Перегляд тарифів повʼязаний із великою вартістю відновлення енергетичної інфраструктури. politeka.net

Голова Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, Костянтин Ущаповський, повідомив, що розглядаються такі варіанти тарифів – це 2,40 та 2,80 гривні за кіловат-годин.

Комуналка, тарифи на газ, платіжки

Він додав, що питання про перегляд тарифів на електроенергію для населення є відкритим і воно повʼязане із великою вартістю відновлення енергетичної інфраструктури.

платіжки, комуналка, тарифи, газ

“Гарне пояснення-“велика вартість відновлення”, а чому ж тоді не підвищіти пенсії зважаючи на великі вартості продуктів, ліків, одежи і цей список можна продовжувати,скільки ви ще будете обдирати людей,пенсіонерів?!”,

” Не знаю я,хто платити буде,люди без роботи,кінці з кінцями не зводять. А як підробіток є,то його не вистачає ні на що. Війна ця дістала вже всіх, так щей тарифами людей доканайте. Душуть і душуть цих українців,знущаються як хочуть. Ті копійки заробиш і не знаеш куди їх нести,і що перше заплатити,жах”,

“А вони питають нас, простий люд, чи буде в нас чим заплатити за те світло?… В теперішній час народ України не живе , а виживає, а їм тільки б побільше здерти з людей”, – пишуть українці у коментарях.