Пік “шторму століття” накриє Крим за кілька годин, почалася евакуація мешканців, хвилі – 9 метрів

Новини

В окупованому Криму дуже високі хвилі, Чорне море змило дороги та причали, затопило будинки, повалило дерева та опори електропередач, зриває дахи.

Найсильніший шторм за останні 100 років дістався окупованого Криму. В останні години на півострові дев’ятиметрові хвилі (10-11-бальний шторм за 12-бальною шкалою) та ураганний вітер до 40 м/с, який зриває дахи та дерева. В’їзд Євпаторії затопило, море вийшло з берегів. Море змило викопані російськими окупантами окопи на узбережжі. Негода вирує у Феодосії, Севастополі, Сімферополі та Саках.

Місцеві жителі повідомляють про затоплені квартири на перших поверхах будинків. Пишуть про проблеми з електрикою та водою, мешканців деяких районів підтопленої Євпаторії почали евакуювати.

” Ось під’їзд, двері просто пішли під воду. Тобто метр води вже у під’їзді. Метр води. Вже вся квартира у воді “, – скаржаться кримчани.

Проте, за даними світових метеослужб, “апокаліпсис” у Криму розпочнеться ближче до півночі. Центр циклону тільки наближається до берегів півострова: хвилі 7-9 метрів і вітер 40 м/с – це ще не пік “шторму століття”.

Через негоду у Криму 27 листопада оголошено неробочим днем. Нині кримчан просять без потреби не виходити з дому.

Тим часом Володимир Зеленський повідомляє, що через стихію частково знеструмлено 400 населених пунктів у 10 областях. Ремонтні бригади вже розпочали відновлювальні роботи.