“Пішла далі, на зріст…”: експрацівниця ДПСУ Плантовська збільшила груди і засвітила “спонсора”

Новини

Дівчина заявила, що це її перша та остання операція

Колишня речниця прикордонної служби Іванна Плантовська знову пробила чергове дно. Любителька всього дорогого, люксових брендів та величезних хабарів збільшила собі груди, а також засвітила “спонсора” цієї події. znaj.ua

Однак груди це ще не все, мабуть, є ще й операція на носі. Про це пише авто Telegram-канла Harley Quinn.

Іванна Плантовська, фото: Telegram

“По істині новина дня. Експрессек прикордонної служби похвалилася новими грудьми і чоловіком, який виступив спонсором цього потужного бюста. Судячи з пластиру на переніссі, тюнінгу зазнав також і ніс. Дуже вражає, тепер можна і на головного Митника”, – написали на каналі.

Іванна Плантовська, фото: Telegram

Також варто нагадати, що про це у соціальних мережах заявила сама Іванна. Так, 4 серпня, любителька лакових чобіт та Парижа заявила, що зробила свою “першу та останню операцію” — збільшила груди. Пішла в зріст, так би мовити, кар’єрними сходами – далі.

Іванна Плантовська, фото: Telegram

Колишню прес-секретарку ДСПУ Іванну Плантовську в лютому 2023 року звільнили з військової служби через відпочинок за кордоном, яким вона похвалилася в соцмережах. Про це заявив речник ДПСУ Андрій Демченко. Також він наголосив, що фото та коментарі Плантовська робила вже не перебуваючи на службі.