Пішов до військкомату разом із батьком: під Бахмутом загинув 21-річний “Дозор”. Фото

Новини

На небо полинула душа ще одного молодого бійця, який захищав нашу країну від російської навали. Під Бахмутом пішов із життя 21-річний Данило Денисевич із позивним “Дозор”. 

Про це повідомив журналіст Андрій Цаплієнко у своєму Telegram-каналі. Так, окупанти забрали життя ще одного молодого та талановитого українця, захисника та патріота своєї держави, справжнього цвіту нашої нації.

Відчуваючи загрозу від агресора “сусіда” та неминучість збройного конфлікту, ще за день до початку повномасштабної війни він разом із батьком записалися у військкомат. Спочатку захисники були в Голосіївському ТрО, згодом поїхали захищати свою країну на сході.

Сам Данило був з мистецької родини Денисевичів із Хотова, Києво-Святошинського району. Юнак у мирному житті був творчою особистістю, вчився на режисера та мріяв знімати кіно. Ще п’ять років тому, бувши підлітком, він створив глибокий філософський короткометражний фільм “Народження”. 21-річний Данило мав творити, надихати та захоплювати, але російські загарбники відібрали його життя.

Пішов до військкомату разом із батьком: під Бахмутом загинув 21-річний "Дозор". Фото

Пішов до військкомату разом із батьком: під Бахмутом загинув 21-річний "Дозор". Фото