Після бомбардувань та тисячі вбитих мирних: молодь Маріуполя розважається під російську попсу

Новини

Поки місцеві через російських окупантів змушені виживати в нелюдських умовах, молодь влаштовує тусовки невідомо де

Під час окупації росіяни буквально під нуль знищили Маріуполь та вбuли тисячі мирних жителів, з яких понад 100 – невинні діти, згідно з даними міської ради. Незважаючи на всі пережиті жахи, маріупольці продовжують слухати російську музику. znaj.ua

Бої за Маріуполь стали найважчими та кровопролитними на першому етапі вторгнення росії в Україну, зараз місто буквально є величезним цвинтарем.

Маріуполь, фото: скріншот з відео

І поки місцеві жителі через російських окупантів змушені виживати в нелюдських умовах, молодь влаштовує тусовки невідомо де і слухає пісні артистів країни-терористки.

Про це говорить відеоролик, який масово розлетівся Telegram-каналами. Його зняла невідома молода дівчина, ймовірно, користувачка TikTok і підписала так: “Кожен поважаючий себе маріуполець сьогодні”. На кадрах видно, що окупація рідного міста не турбує людей, у розпал літа вони зібралися на якійсь площі і веселяться.

YouTube video player

Невідомо, чи точно це маріупольці, як про це говорить підпис до відео, але вони дуже дружно підспівували під російську попсу. У кадрі також можна побачити дитячі атракціони, батути та зони для відпочинку.