Після гучних обіцянок взяти дитину у сім’ю Катя Осадча заявила, що не готова на всиновлення: “Багато але”

Новини

Понад рік назад зіркове подружжя Юрій Горбунов і Катя Осадча запевняли, що мають намір всиновити дитину. Та зараз вони змінили свою думку. Чому так, читайте далі в матеріалі.

Катя Осадча і Юрій Горбунов не будуть всиновлювати дитину

Вперше про усиновлення Катя Осадча і Юрій Горбунов заговорили навесні 2022-го року. Тоді подружжя розповіли, що задумались про те, щоб взяти дитину в сім’ю, коли на власні очі побачили, скільки малюків стали сиротами через війну.

З того часу пройшло півтора роки і Осадча та Горбунов змінили свою думку. Чому так трапилось, Катя Осадча розповіла в інтерв’ю “Insider”. Так, телеведуча зізналася, що ретельно вивчила питання усиновлення в Україні і була вражена тим, як важко це втілити у реальному житті. Так, виявляється, що людей, які хочуть всиновити дитину набагато більше, ніж дітей, які мають статус на усиновлення і не мають важких хвороб. Усиновлювачі змушені стояти у величезних чергах, а дитина на всиновлення може так і не з’явитися. Все через те, що система усиновлення в Україні далеко не досконала. Так, дітей у дитячих будинках дуже багато, та лише одиниці з них мають статус на всиновлення і можуть потрапити у родину.

Катя Осадча показала власний будинок

Щодо власних планів на усиновлення Катя Осадча зізналася, що наразі не готова не цей крок. Все через бюрократію та складність і непрозорість всього процесу.

Це не категоричне моє “ні” щодо усиновлення, але поки не зміниться система, я навряд чи буду готовою до боротьби із соціальними службами так, як Тімур й Інна Мірошниченки. – зізналася Осадча.

До слова, ті самі Тімур і Інна Мірошніченки, які нещодавно всиновили дитину, також підтверджують складність усиновлення в Україні. Так, подружжя не приховують, що дуже довго збирали пакет документів та проходили курси для усиновлювачів. Та це було далеко не найважчим у всьому процесі. Мірошніченки довгий час стояли у черзі усиновлювачів, а дитини на усиновлення так і не з’являлася. Та шляхом “розбірок” із соціальними службами, їм все таки вдалося взяти дитину у сім’ю. Зараз Мірошніченки планують всиновити ще одну дитину.