Після негоди українців чекає нове випробування: на Землю насувається магнітна буря

Новини

Незабаром на життя українців впливатиме не лише погода на Землі, а й події в космосі. Вже у четвер, 30 березня, почнеться остання в цьому місяці магнітна буря.

На щастя, вона буде слабкою, і триватиме всього два дні – до 31 березня включно. Про це повідомляє погодний сайт Gismeteo.

Потім коливання магнітного поля Землі стануть менш активними. obozrevatel.com

Після негоди українців чекає нове випробування: на Землю насувається магнітна буря

Метеозалежні люди піж час магнітних бур можуть відчувати погіршення самопочуття. Те саме стосується літніх людей, вагітних та людей із хронічними захворюваннями. Нерідко після спалахів на Сонці вони скаржаться на головний біль, запаморочення, нудоту, біль у суглобах, втому та безсоння, а також інші симптоми.

Як виникають магнітні бурі

Магнітні буря – це збурення геомагнітного поля нашої планети. Їх провокують потоки заряджених частинок, викинутих Сонцем, які летять до нашої планети.

Велика кількість заряджених частинок вивільняється через корональні діри, викиди корональної маси та сонячні спалахи. Їх підхоплює сонячний вітер і в усіх напрямках на дуже великій швидкості.

Частина часточок летить у бік Землі. Але наша планета завжди готова до цього, адже має сильне магнітне поле, яке захищає все живе від небезпечних космічних явищ. Часточки, що летять від Сонця, зіштовхуються з цим захисним “щитом”, після чого магнітне поле Землі починає коливатися, відповідаючи на подразники з космосу.