Після скандалу із забороною виїзду на 3 роки видали нову “лякалку”, українці обурені

Новини

Вадим Денисенко, який нещодавно висловив ідею закрити кордони для чоловіків ще на три роки після завершення війни, опублікував ще один допис на цю тему. Тепер він прогнозує виїзд мільйона чоловіків після війни та “залякує” мігрантами з Азії.

Про це ексрадник глави МВС та директор Інституту майбутнього написав на своїй Facebook-сторінці. today.politeka.net

Денисенко назвав свою пропозицію “одним з кардинальних варіантів”, який, за його словами, не є єдиним або єдиним правильним. Він, виступаючи в якості виконавчого директора Українського інституту майбутнього, зауважив, що бажав ініціювати дискусію, але в результаті “це звелося до реакції “сам дурень””.

Він поділився: “Після війни ми зіткнемося з лише трьома можливими сценаріями. Перший – це територія з невеликою кількістю населення під назвою Україна. Другий – ми можемо розглядати варіант завезення принаймні 2 мільйонів осіб з Азії. Третій – це той варіант, який я висловив”.

За його словами, реакція суспільства на його ідеї вказує на те, що громадськість не готова до глибокої дискусії, а натомість віддає перевагу “хайпу, негативному спрямуванню та швидким змінам у розмові про інші теми”.

Після безлічі негативних відгуків під дописом Денисенко обмежив його коментування. Хоча своїми коментарями українці діляться в мережі, де мають змогу залишати свої реакції. Новий пост ще більше обурив громадкість: