Після скандалу з Ангелами Азова снайперка Емеральд показала, як дружина засновника Young Business Club веселилася в Каннах із путіністкою

Новини

Євгенія Емеральд показала, як дружина засновника Young Business Club Андрія Остапчука, українська блогерка і бізнесвумен Євгенія Гордієнко веселилася в Каннах із путіністкою Вікторією Бонею. Вона опублікувала відео, зроблене в травні цього року на Каннському кінофестивалі, на якому можна побачити, як Гордієнко відпочиває в компанії росіянки Вікторії Боні, яка відкрито підтримує війну Росії проти України, передають Патріоти України.

Емеральд поділилася відео після того, як керівниця Патронатної служби Ангели Азову Олена Толкачова повідомила, що під час бізнес-заходу Young Business Club її та інших волонтерів попросили «сховатися в кутку», щоб не лякати присутніх чоловіків військовою формою.

«А це вишенька на тортику! Гордієнко — дружина Остапчука (засновник Young Business Club). Чи гідний цей клуб і далі існувати з такими власниками проросійськими?» — написала Емеральд.

У четвер, 26 жовтня, Толкачова заявила, що її та інших волонтерів під час бізнес-заходу попросили «сховатися десь в кутку». За словами Толкачової, інцидент стався на форумі молодих бізнесменів, організованому Young Business Club. Організація запросила волонтерів, щоб вони розповіли про свою роботу і познайомилися з бізнесменами, які могли б допомогти їм у їхній діяльності.

Інцидент із патронатною службою Азову засновник Young Business Club Андрій Остапчук прокоментував у Facebook. Він попросив вибачення «у військових Азову особисто і всіх, чиї почуття зачепила ця ситуація», і наголосив, що «думка і позиція людини, яка працювала в нашій команді, не є позицією клубу».