Після втечі окупантів із Херсона, лавров заговорив про Крим: “Анітрохи не сумніваюся…”

Новини

Так, на думку путінського міністра, курс президента України Володимира Зеленського на перемогу у війні та “повернення” всіх земель, включаючи Крим, нібито спіткає невдача. politeka.net

Про це заявив міністр закордонних справ Росії Лавров у рамках документального фільму, показаного в ефірі пропагандистського каналу “Росія-24”.

“Озвучуючи лінію, яка проводилася тоді гібридно, а зараз на полі бою, Зеленський заявляє, що вони “переможуть у цій війні і заберуть усі свої землі”, включаючи Крим. При цьому він забуває історію півострова. Може, він її й не знав. , коли займався в “Клубі веселих та винахідливих”. Анітрохи не сумніваюся, що таку лінію спіткає невдача”, – заявив лавров.

Зазначимо, що в Кремлі також до останнього не хотіли визнавати втечу армії росії з Херсона.

Однак 9 листопада міністр оборони Росії Сергій Шойгу заявив про “відхід” під час доповіді командувача Об’єднаного угрупування російських військ генерала армії російських окупантів Сергія Суровікіна.

Перед цим він заслухав доповідь Суровікіна, яка повідомила, що Херсон і прилеглі населені пункти нібито не можуть забезпечуватися і функціонувати. Тепер “оборона” армії Росії буде організована по лівому березі Дніпра.

“Приступайте до відведення військ за річку Дніпро”, – заявив Шойгу.

Суровікін відповів, що “маневри військ буде здійснено у найближчі терміни”. Також Суровікін вигадав причину відведення військ.

“Рішення про оборону на лівому березі Дніпра непросте, водночас ми збережемо життя наших військових та боєздатність угруповання військ”, – заявив Суровікін.