Пізно вночі! Прорив ЗСУ на Азовське узбережжя? Відрізати Крим – КОРИДОРУ ВЖЕ НЕМА! Там котел

Новини

У тимчасово окупованому Криму знову стало тривожно, місцева окупаційна влада повідомила про вибухи, що сталися поблизу Кримського мосту, а пізніше було зафіксовано відключення освітлення в цьому районі. 

На фоні цього військовий експерт, полковник ЗСУ у запасі Роман Світан, висловив свою думку щодо логіки наступальних дій українських Сил оборони на півдні країни. Він вважає, що такий рух має більший сенс, ніж наступи Сході.

Перерізання сухопутного коридору, який з’єднує Росію з окупованим Кримом, є ключовим моментом для успішного знищення кримського військового угруповання противника.

Він наголосив, що українська армія має достатню кількість своїх ракет, включаючи “Нептун”, щоб вивести з ладу Кримський міст із Азовського узбережжя. Це дасть змогу оточити та добити російські угруповання, що знаходяться у Запоріжжі, Херсоні та Криму.

“Зараз необхідно винищити кримський гарнізон, вони не повинні знову вдарити нам у спину, як це було минулого року”, – сказав експерт.

Також раніше експерт зауважив, що всі судна російського флоту, які знаходяться в цьому закритому просторі Чорного моря, з погляду військових легка мішень, вони як у мишоловці. А Україна вже має засоби власного виробництва, якими можна їх вражати і топити. Тож незабаром ця “мишоловка” може закритися та нанести ворожому угрупованню великий військовий та репутаційний удар.