Плакав дощ! Біль – невимовний! Львівщина прощалася з командиром вертольота, підполковником Сергієм Новосадом

Новини

Володар двох десятків нагород та відзнак, нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня загинув на Донеччині 20 жовтня при виконанні бойового завдання.

Про це повідомили у Бродівській міській раді, пише Dailylviv.com.

“Сьогодні плакав дощ, а люди гідно стримували емоції, бо прощалися з бійцем залізної волі – підполковником Сергієм Новосадом.

Володар двох десятків нагород та відзнак, нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня загинув на Донеччині 20 жовтня при виконанні бойового завдання.

Командир вертольота вертолітної ескадрильї військової частини А2595 Сергій Анатолійович Новосад в час повномасштабного вторгнення росії був звільнений в запас. Працював в центрі авіаційного забезпечення Національної поліції України. Але після нападу на Україну – підполковник знову поповнив лави льотного складу Збройних Сил України.

Народився Сергій Новосад 8 вересня 1981 року в Грузії, селище Очхамурі. У 1999 році  закінчив середню школу та вступив до Харківського інституту військово-повітряних сил. У 2003 році розпочав професійний шлях військового льотчика. Проходив службу на різних льотних посадах. Неодноразово брав участь в міжнародних операціях з підтримання миру та безпеки у Ліберії та Демократичній Республіці Конго. З 2014 року у складі авіаційної групи бригади виконував бойові завдання в зоні проведення АТО та ООС.

Бродівська громада попрощалася з українським Героєм у місцевому храмі Воздвиження Чесного Хреста. Поховали Захисника на місці почесних поховань на центральному кладовищі.

В Сергія Анатолійовича залишилась дружина, син та батьки”,- йдеться в повідомленні.