Платежі за газ із боргами масово приходять українцям: у “Нафтогазі” назвали причину

Новини

Як повідомили у прес-службі газопостачальної компанії НАК “Нафтогаз України”, передавати показники газового лічильника оператору потрібно вчасно.  politeka.net

“Якщо за Вашим рахунком некоректно нараховані обсяги, рекомендуємо звернутися до Вашого оператора ГРМ. Ви можете написати письмове звернення, прикріпити фотопідтвердження переданих показників (якщо воно є) та надіслати, наприклад, рекомендованим листом або на їхню електронну пошту. У такому разі Ваш оператор ГРМ. буде зобов’язаний відповісти письмово та виконати перерахунки за потреби”, – повідомляє Нафтогаз.

У коментарях українці скаржаться на платіжки із боргами.

“З початку квітня 2022 року не користуємося газом, тому що тимчасово (сподіваюся!) поїхали. Передаю дані і до Нафтогазу, і до оператора. І один, і інший нараховують зі стелі спожиті обсяги, хоча показники не змінюються. Було кілька пропусків передачі характеристик за технічних причин (відсутність світла, вебу), але наступні дані не змінювалися.Як налічували в листопаді-грудневі обсяги “за середніми даними”, так ті борги і висять. А вже квітень!” .

Ще одна користувач мережі скаржиться, що з 27 лютого 2022 року в домогосподарстві ніхто не проживає, а платіжки з боргами все одно приходять.

“Через неподання показників лічильника у квітні 2022 року було автоматично нараховано 129.64м³. У травні було додано ще 12.59м³, хоча показники були надані. Загалом сума заборгованості становить 1130.02 грн. Незважаючи на те, що показники незмінні за останні 11 місяців”, – пише українка.

Таких коментарів під публікацією досить багато.

У “Нафтогазі” нагадали, що для того, щоб суми у платіжках були коректними, потрібно передавати показники з 1 по 5 число щомісяця.